Dla rodziców

Rozwój zaczyna się od ruchu!
Kinder+sport Radość z Pływania

Aktywność fizyczna wspiera nie tylko rozwój ruchowy, ale też społeczny, umysłowy i emocjonalny. Ruch to zdrowie, w każdym znaczeniu tego słowa. Trzeba zacząć wcześnie i najlepiej, by aktywność fizyczna została z nami już na całe życie.
Jak to zrobić?

Zabawa wspiera pasje

Dla dziecka podstawową formą aktywności jest zabawa. Dlatego nauka pływania musi być na niej oparta, bo tylko wtedy ten sport może stać się pasją. I właśnie tak działamy w Kinder+Sport Radość z Pływania.

Teraz mamy też coś dla rodziców
Ty też możesz zachęcić dziecko do aktywności.

Dlatego dla rodziców powstał specjalny Przewodnik Kinder+Sport Radość z Pływania. Tutaj znajdziecie wiedzę, dlaczego pływanie jest ważne (a jest! i to bardzo), jak oswajać dziecko z wodą, co robić na basenie, inaczej mówiąc – jak sprawić, by pływanie stało się radością. W przewodniku znajdziecie także propozycje wspólnych, rodzinnych aktywności na basenie.

Przewodnik przygotował dr Robert Białecki, wieloletni trener Kadry Narodowej i Pawła Korzeniowskiego, kierownik Zakładu Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF w Warszawie.

To porcja łatwo przyswajalnej wiedzy, wszystko, co każdy rodzic powinien wiedzieć o pływaniu i czasie spędzanym z dzieckiem na basenie.

PRZEWODNIK JEST CAŁKOWICOE BEZPŁATNY

Już wkrótce będzie go można odebrać podczas jednego z Festiwali Kinder+Sport Radość z Pływania.

Zapraszamy, przyjdź i baw się razem z nami!


Zaproś Kinder+Sport radość z pływania na swoją pływalnię

Zobacz, gdzie już jesteśmy! Może basen ze sprzętem Kinder+Sport Radość z Pływania znajduje się w Twojej okolicy? Sprawdź!

Baza obiektów do pobrania

Jeśli nas nie ma na Twoim ulubionym basenie, możesz zwrócić się do przedstawiciela pływalni i zapoznać go z ideą Kinder+Sport Radość z Pływania!

Ta strona wykorzystuje "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z Polityką prywatności.

Ok, rozumiem.